Depilacja DEPILEVE

Cena zabiegu: 25 - 110zł
  Czas zabiegu: 15min

U nas każdy zabieg depilacji woskiem pójdzie gładko, bowiem jesteśmy w tym mistrzami. Dzięki wyspecjalizowaniu w depilacji woskiem oraz doświadczeniu, możemy zapewnić najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.
Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości produktów marki DEPILEVE.
Depilacja u nas odbywa się szybko i naturalnie, a w przeciwieństwie do depilacji laserowej jest dla każdego klienta i gwarantuje bezpieczeństwo podczas jej wykonywania. Jest sprawdzona przez miliony kobiet na świecie.
DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z ZABIEGÓW DEPILACJI WOSKIEM?
Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała.
Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.
Już po pierwszym zabiegu (choć istotna jest seria) włoski odrastają wolniej, są bardziej miękkie i rzadsze. W porównaniu z innymi sposobami depilacji, depilacja woskiem jest szybka, dokładna i skuteczna a efekty utrzymują się nawet 5 tygodni.

ZABIEG
Depilację woskiem można stosować na wszystkich częściach ciała. Przed zabiegiem kosmetolog odtłuszcza skórę przy użyciu specjalistycznych preparatów, a następnie nakłada wosk na parte, która ma być poddana zabiegowi, po czym usuwany jest za pomocą specjalnych pasków (lub bez pasków w przypadku wosku twardego). Po pierwszym zabiegu mogą wystąpić niewielkie podrażnienia, które w większości niwelowane są dość szybko poprzez zastosowanie kremu przeciw podrażnieniom. Każdy kolejny zabieg sprawia, iż delikatne włoski łatwiej i sprawniej się wyrywają a podrażnienie ustępuje. W przypadku metody depilacji woskiem twardym występuje bardzo rzadko lub w ogóle się nie pojawia. Zabieg trwa (w zależności od depilowanej części ciała) od 5 do 30 minut.

Cennik:

baki – 50zł
broda – 40zł
wąsik – 40zł
twarzy – 80 zł
nos – 30zł
palce u dłoni/stóp – 40zł
stopy – 30zł
uszy – 40zł
ręce – 85zł
pachy – 65zł
przedramiona – 75zł
barków – 70zł
plecy – 120zł
tors – 100zł
brzuch – 60zł
łydki – 70zł
uda – 85zł
całe nogi – 125zł
pośladki – 60zł
depilacja damska intymna płytka – 75zł
depilacja damska intymna głęboka – 105zł
depilacja damska intymna całkowita – 130zł

depilacja całe nogi + bikini + pośladki 210zł