KIDS SPA

Cena zabiegu: 155zł
  Czas zabiegu: 45min
Ilość powtórzeń: 1

SPA dla dzieci to masaże aromatyczne, masaże czekoladowe, a także pielęgnacyjny manicure (bez malowania paznokci), którego celem jest nauka dbania o dłonie już w najmłodszym wieku. Maluchom także należy się dobra zabawa oraz chwila relaksu podczas zabiegów. dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę zabiegów dla najmłodszych Gości. Zabiegi i masaże wykonywane są przez profesjonalistów wykorzystujących produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci.Zabieg odbywa się w wspólnym pokoju, gdzie przebywa dziecko z opiekunem.

Dzieci i czekolada to najlepsze połączenie, które wprowadzi w radosny nastrój. Czekoladowy masaż plecków i nóżek udobrucha każdego malucha. Na zakończenie czekoladowej przygody czeka słodka niespodzianka.

SPA dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

Aromatyczny lub czekoladowy masaż dla dziecka / Masaż pleców dla opiekuna: masaż ciała dla dziecka i masaż pleców dla opiekuna. Wspólny relaks i zabawa. Masaż wykonywany jest na naturalnej gorzkiej czekoladzie.
Manicure pielęgnacyjny: od najmłodszych lat uczymy dzieci pielęgnacji dłoni. Piękne aromaty sprawią, że poczują się wyjątkowo.Dla opiekuna manicure tradycyjny
Czas 70min/ 255 zł

lub 45 min/155 zł opcja bez manicure