Kreski na powiece górnej w linii rzęs + kreski na powiece dolnej

Cena zabiegu: 950zł
  Czas zabiegu: 240min

Makijaż permanentny oczu w postaci kresek na górnej powiece w linii rzęs to zabieg dedykowany tym z Was, które marzą o efekcie pięknych i gęstych rzęs!

Dokładnie taki efekt uzyskujemy za pomocą kreski górnej. Prowadzimy ją wzdłuż linii rzęs, ale dla jak najbardziej naturalnego efektu przeplatamy kreseczkę miedzy rzęsami, tak by podkreślić spojrzenie i optycznie zagęścić rzęsy.

Ten sposób wykonywania kreski górnej jest przeznaczony dla tych z Was, które pragną mieć subtelny i naturalny efekt oraz cenią sobie wygodę i wytrzymałość, jakie zapewnia takie rozwiązanie!

Ten zabieg polecamy również, jeżeli na co dzień nosicie okulary oraz takim, które często pływają w basenach i prowadzą intensywny tryb życia, w którym każde zaoszczędzone 30 minut jest na wagę złota!

Makijaż permanentny można również wykonać na dolnej powiece w linii rzęs.
Dedykujemy go tym z Was, które marzą o podkreśleniu delikatnych lub niewidocznych dolnych rzęs!
Ten zabieg świetnie uzupełni również kreskę górną!

Jednak nie wszystkim Paniom polecamy taką kreskę, gdyż czasami może optycznie zamknąć oko, przez co uzyskamy odwrotny efekt od zamierzonego.
ALE dobrze wyprofilowana kreska dolna ma jednak mnóstwo zalet! Zagęszcza rzęsy, podkreśla spojrzenie, pozwala oszczędzić czas na codziennym malowaniu kreski i nigdy się nie rozmazuje, więc jeżeli macie skłonność do łzawienia – będzie idealna!

Przed zabiegiem nasz specjalista przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, wykluczający wszelkie przeciwskazania, dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa!

Cena obejmuje korektę uzupełniającą do 2 miesięcy po I zabiegu!