fbpx

Laminacja brwi z geometrią (+koloryzacja, botoks, regulacja) + Lifting rzęs (z botoksem,koloryzacją)

Cena zabiegu: 345zł
  Czas zabiegu: 150min
Ilość powtórzeń: co 4-6 tygodnie

Laminacja brwi jest zabiegiem pozwalającym na ułożenie i nadanie równomiernego kształtu włoskom u osób, które zmagają się z niesfornymi brwiami. Dodatkowym atutem zabiegu jest regeneracja i odpowiednie odżywienie, dzięki czemu są one grubsze i gęstsze.

Zabieg laminacji brwi polega na zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosa w obszarze brwi. W pierwszym etapie zabiegu,  preparat rozrywa wiązania w strukturze włosków, dzięki czemu możemy nadać im pożądany kształt. W kolejnych etapach bardzo ważna jest regeneracja, ponieważ łuska włosa pozostaje otwarta- w tym celu stosujemy produkty domykające łuskę włosa, odżywcze: jest to silnie nawilżająca włos witamina odżywka „botoks” dla rzęs oraz specjalny olejek działający silnie okluzyjnie z keratyną oraz olejem arganowym, dodatkowo nadając brwiom blask i odpowiednie natłuszczenie.

Laminowanie rzęs (z botoksem) to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs (cecha botoksu witaminowego)

Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości a codzienny makijaż staje się o wiele prostszy.

Efektem po zabiegu możecie cieszyć się nawet do 6 tygodni!