Program odżywczo – liftingujący (Revilase)

Cena zabiegu: 370zł
  Czas zabiegu: 60min
Ilość powtórzeń: 5-8

Zabieg polega na penetracji aktywnych składników w najgłębsze warstwy skóry bez użycia igły. Ten unikalny, bezinwazyjny system bezboleśnie odmładza i ujędrnia skórę, nawilża i łagodzi rumień przy skórze naczyniowej. Jest alternatywą dla liftingu chirurgicznego poprzez naciąganie skóry za sprawą skalpela. Substancje wtłaczane za pomocą mezoporacji zawierają potrzebne skórze: pozbawionej jędrności, napięcia i nawilżenia substancje pobudzające (witaminy, mikroelementy, aminokwasy, kwas hialuronowy itp.).

Dzięki technice zabieg pozwala dostarczyć właściwe substancje dokładnie tam ,gdzie jest to potrzebne. W zależności od potrzeb skóry dobierane są odpowiednie preparaty. Najnowsze preparaty do mezoporacji skóry dojrzałej oparte są na kwasie hialuronowym – naturalnie występującym w skórze właściwej. Mezoporacja z kwasem hialuronowym pobudza pracę komórek skóry, poprawia elastyczność, przeciwdziała objawom starzenia się i silnie nawilża i liftinguje. Zabieg polecany osobom z cerą wiotką i delikatną o szarej karnacji. Jest to jeden z niewielu zabiegów lekarskich dla regeneracji skóry szyi i bliskiej okolicy oczu.

Mezoporacja jest także doskonałą metodą w profilaktyce starzenia się skóry.

Efektem zabiegów jest:

  • poprawa kolorytu,
  • elastyczności i napięcia skóry,
  • wypełnienie drobnych zmarszczek.

Zalecana ilość zabiegów powinna obejmować: seria 5-8 zabiegów w zależności od potrzeb skóry w odstępach 2 tygodni. Następnie co parę miesięcy można wykonać jeden przypominający zabieg.