fbpx

Kup voucher

VoucherZwyczaj obdarowywania bliskich znany jest od starożytności, wiadomo też że najbardziej cieszą prezenty niespodziewane i oryginalne. Jeśli więc nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby podaruj jej chwilę relaksu i piękna. Przygotowaliśmy dla Państwa Voucher podarunkowy które można podarować bliskim przy dowolnej okazji.

Voucher jest imienny w formie zaproszenia, wyboru usług może dokonać osoba obdarowująca lub obdarowana.

W przypadku zakupu kart o wartości powyżej 300 zł, podarunek od Bonzai.

Karty upominkowe można kupić bezpośrednio w naszym salonie Bonzai SPA Beauty & More bądź zamówić telefonicznie. Płatność przyjmujemy gotówką bądź kartą płatniczą.

Aby uzgodnić dogodny termin realizacji „Karty upominkowej” należy skontaktować się z recepcją pod numerem telefonu: 790-569-697.

Zaproszenie ważne jest przez miesiąc od daty jego wykupienia (data podana jest na karcie).

Rezerwacja wizyty

Przy dokonywaniu rezerwacji należy poinformować że są Państwo posiadaczem „Voucheru podarunkowego” i podać swoją godność.
Przed skorzystaniem z zabiegu należy okazać i pozostawić voucher w recepcji.
Voucher może być realizowane częściowo aż do wyczerpania kwoty na którą zostało wystawione.
Jeżeli wartość realizowanej usługi lub zakupu jest mniejsza niż wartość zaproszenia, różnica nie zostaje wydana.
Jeżeli wartość realizowanej usługi lub zakupu przekracza wartość voucheru, jego okaziciel zobowiązany jest do dopłaty różnicy.
Voucher nie może być wymienione na gotówkę.
W przypadku utraty (zagubienia, kradzieży etc.) lub zniszczenia zaproszenia, Salon nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.