Zestaw Travel Original

Idealny zestaw podróżny lub tester kosmetyków do uzyskania perfekcyjnej opalenizny.

ORIGINAL – Balsam Opalający (60ml)
Niewiarygodna technologia, zgłoszona do opatentowania, zapewnia luksusową złotą opaleniznę dla wszystkich odcieni skóry. Wyjątkowy Fake Bake Original Self-Tan Lotion łączy najwyższej jakości naturalne czynniki z dwoma silnymi składnikami opalizującymi DHA i Erytrulozę, które zapewniają ciemniejszą, głębszą i naturalnie wyglądającą opaleniznę, która utrzymuję się do 10 dni.

PASSION FRUIT BODY POLISH – Peeling Do Ciała (60ml)
Pierwszym krokiem do uzyskania nieskazitelnej opalenizny jest przygotowanie skóry przy użyciu Fake Bake Passion Fruit Body Polish. Zawiera on naturalne drobniutkie cząsteczki, które delikatnie usuwają martwe komórki naskórka, a także naturalne składniki organiczne – aloes, rumianek, kwiat bzu, szałwię, koper, krwawnik pospolity, które zmiękczają skórę i nadają jej połysk. Większość peelingów łączy się z wodą jako pierwszym składnikiem, ale w tym przypadku jest nim Sok z Aloesu, za którym podąża siedem składników naturalnych włącznie z Olejkiem z Nagietka Pospolitego, niezwykle odżywczego dla skóry.

OIL FREE MOISTURISER – Balsam Nawilżający (60ml)
Ten unikalny kosmetyk można stosować przed użyciem samoopalacza w celu odżywienia skóry, lub po, żeby utrwalić opaleniznę. Kosmetyki na bazie olejków mogą zapobiegać równomiernemu wchłanianiu się czynników opalających. Oil-Free Moisturiser umożliwia im to i gwarantuje skórze równomierną i gładką opaleniznę.

Cena: 89 zł