Zabieg Opalający Ciało

Cena zabiegu: 180zł
  Czas zabiegu: 60min

 

St. Moriz jako wiodący producent kosmetyków samoopalających jest najchętniej wybierana marka ,dostarcza swoim klientom możliwości wyboru między szybkim zabiegiem opalania w domu a rytuałem zabiegowym w gabinecie.

Profesjonalny manualny zabieg opalający to najbardziej luksusowy sposób uzyskania opalenizny w salonie kosmetycznym.

Numer 1 w wielu krajach na świecie wiodący produkt w USA i UK.

Jako pierwsza wprowadziła na rynek samoopalacze łączące składniki brązujące pochodzenia naturalnego – DHA i Erytrulozę – zapewniające utrzymującą się dłużej (nawet o 50%) i bardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę. Wielkość sprzedaży detalicznej produktów była natychmiastowym sukcesem. Docenione zarówno przez ekspertów kosmetologii, jak i celebrytów szybko doczekały się powszechnego uznania i licznych wyróżnień. Trampoliną w drodze na szczyt okazał się ranking we wpływowym czasopiśmie New York Times, nadający serii produktów pierwsze miejsce w kategorii samoopalaczy (do oceny poddano 22 konkurencyjne kosmetyki).

Co wyróżnia markę na ,której pracujemy :
Bardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę, dostosowany do potrzeb każdego klienta, pod względem trwałości i intensywności koloru.
Dostosowuje się naturalnie do kolorytu naszej skóry, dając zdrową słoneczną opaleniznę w odcieniu naszej skóry.
Nie brudzi ubrań.
Nie pozostawia zacieków ani smug dając jednolitą i równomierną opaleniznę.
St.Moris wykorzystuje tylko najlepszej jakości składniki pochodzenia roślinnego.
Oferuje produkty dodatkowo zapewniające różnorodne sposoby pielęgnacji, takie jak przeciwdziałanie starzeniu się skóry, wykorzystanie antyoksydantów czy działanie antycellulitowe.
Produkty na których pracujemy, w przeciwieństwie do większości samoopalaczy mają przyjemny i jednocześnie delikatny, niepozostający zbyt długo na skórze zapach.
Produkty  nie zawierają parabenów.