fbpx

Laminacja brwi z geometrią i farbką i laminacja rzęs z botoksem

Cena zabiegu: 325 zł
  Czas zabiegu: 150min
Ilość powtórzeń: co 4-6 tygodnie

Laminacja brwi jest zabiegiem pozwalającym na ułożenie i nadanie równomiernego kształtu włoskom u osób, które zmagają się z niesfornymi brwiami. Dodatkowym atutem zabiegu jest regeneracja i odpowiednie odżywienie, dzięki czemu są one grubsze i gęstsze.

Zabieg laminacji brwi polega na zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosa w obszarze brwi. W pierwszym etapie zabiegu,  preparat rozrywa wiązania w strukturze włosków, dzięki czemu możemy nadać im pożądany kształt. W kolejnych etapach bardzo ważna jest regeneracja, ponieważ łuska włosa pozostaje otwarta- w tym celu stosujemy produkt działający silnie okluzyjnie z keratyną oraz olejem arganowym, dodatkowo nadając brwiom blask i odpowiednie natłuszczenie.

Botox i laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs (cecha botoxu witaminowego)

Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości a codzienny makijaż staje się o wiele prostszy.

Efektem po zabiegu możecie cieszyć się nawet do 6 tygodni!