fbpx

Microblading + kreski na powiece górnej w linii rzęs

Cena zabiegu: 1100 złzł
  Czas zabiegu: 210min

Jeżeli Twoje brwi są słabe i nie masz wielu włosków, a marzysz o efekcie pełnych, równych, ale naturalnie wyglądających brwi – microblading jest dla Ciebie!

Jak długo utrzyma się efekt?
W zależności od typu i koloru skóry od 2 do 5 lat. Jednak gdy efekt zacznie blednąć może być poprawiony na zupełnie nowy i indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb i upodobań.

Przed zabiegiem nasz specjalista przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, wykluczający wszelkie przeciwskazania, dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa!

Makijaż permanentny oczu w postaci kresek na górnej powiece w linii rzęs to zabieg dedykowany tym z Was, które marzą o efekcie pięknych i gęstych rzęs!

Dokładnie taki efekt uzyskujemy za pomocą kreski górnej. Prowadzimy ją wzdłuż linii rzęs, ale dla jak najbardziej naturalnego efektu przeplatamy kreseczkę miedzy rzęsami, tak by podkreślić spojrzenie i optycznie zagęścić rzęsy.

Ten sposób wykonywania kreski górnej jest przeznaczony dla tych z Was, które pragną mieć subtelny i naturalny efekt oraz cenią sobie wygodę i wytrzymałość, jakie zapewnia takie rozwiązanie!

Ten zabieg polecamy również, jeżeli na co dzień nosicie okulary oraz takim, które często pływają w basenach i prowadzą intensywny tryb życia, w którym każde zaoszczędzone 30 minut jest na wagę złota!

Przed zabiegiem nasz specjalista przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, wykluczający wszelkie przeciwskazania, dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa!

Cena obejmuje korektę uzupełniającą do 2 miesięcy po I zabiegu!