Mikro lub nano nakłucia twarz

Cena zabiegu: 560zł
  Czas zabiegu: 45min

NanoFrax® to urządzenie do frakcyjnej (miejscowej) mezoterapii nano i mikroigłowej na poziomie naskórka i skóry właściwej

Mezoterapia mikroigłowa jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie i remodeling skóry. Celem terapii jest utworzenie sieci mikrokanalików za pomocą hipoalergicznych tytanowych igieł o bardzo małej średnicy, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej. Komórki skóry zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych – następuje zagęszczenie, pogrubienie skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.

Mezoterapia nanoigłowa  Metoda nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej do naskórka z użyciem nanoigieł. Jest całkowicie bezbolesny, bezkrwawy i nie powoduje stanu zapalnego (może być wykonywany przez cały rok, także u chorych na cukrzycę).  W kartridżach zostały zastosowane wysokogatunkowe igły  z czystego tytanu. Dają one znacznie lepsze rezultaty w przypadku skóry cienkiej, silnie unaczynionej, wrażliwej i trudno gojącej się.

 

Efekty terapii NanoFrax®:

– podniesienie poziomu nawilżenia

– poprawa kolorytu i zapobieganie przebarwieniom

– poprawa struktury i napięcia skóry

– ujędrnienie i spłycenie zmarszczek

– przebudowa naskórka i głębszych warstw skóry

– redukcja blizn i rozstępów