Oczyszczanie wodorowe + aktywna ampułka + terapeutyczna maska

Cena zabiegu: 340zł
  Czas zabiegu: 90min

Oczyszczanie wodorowe to zabieg wykorzystujący całkowicie bezpieczny strumień wody przesyconej wodorem, podawany pod wysokim ciśnieniem. Pod wpływem uwodorowanej wody dochodzi do oczyszczenia skóry z martwych komórek naskórka, innych powierzchownych zanieczyszczeń oraz wydzieliny łojowej, która nie może uwolnić się z ujść gruczołów łojowych i utlenia się tam – tworząc potocznie zwane „wągry” czyli zaskórniki otwarte. Ponadto w wyniku działania wodoru następuje złagodzenie procesów i stanów zapalnych.

Dodatkowym atutem zabiegu jest działanie antyoksydacyjne – które przynosi korzyści dla każdego rodzaju skóry – od trądzikowej przez suchą i poszarzałą do dojrzałej. Wzmacnia ono naturalne procesy ochronne skóry oraz wykazuje działanie przeciwstarzeniowe – dzięki zmiataniu z powierzchni skóry wolnych rodników, które znacznie przyspieszają procesy starzenia się skóry.

Wieloetapowość tego zabiegu pozwoli nam na wykonanie atrakcyjnego rytuału piękna, który przełoży się na zdrowy i piękny stan skóry!
Po zabiegu oczyszczania wodorowego, na skórę nakładana jest indywidualnie dobrana ampułka, która wchłania się znacznie lepiej, dzięki wcześniejszemu dogłębnemu oczyszczeniu skóry. Procedura zabiegowa wykończona jest terapeutyczną maską, która dodatkowo wzmocni efekty zabiegowe.

Nie wiesz czy ten zabieg jest dla Ciebie? Zapisz się na konsultację kosmetologiczną i odbierz indywidualny plan terapii zabiegowej, skrojony pod potrzeby Twojej skóry!