Oczyszczanie wodorowe

Cena zabiegu: 150zł
  Czas zabiegu: 60min

Oczyszczanie wodorowe to zabieg wykorzystujący całkowicie bezpieczny strumień wody przesyconej wodorem, podawany pod wysokim ciśnieniem.

Pod wpływem uwodorowanej wody dochodzi do oczyszczenia skóry z martwych komórek naskórka, innych powierzchownych zanieczyszczeń oraz wydzieliny łojowej, która nie może uwolnić się z ujść gruczołów łojowych i utlenia się  – tworząc potocznie zwane „wągry” czyli zaskórniki otwarte. Ponadto w wyniku działania wodoru następuje złagodzenie procesów i stanów zapalnych.

Dodatkowym atutem zabiegu jest działanie antyoksydacyjne – które przynosi korzyści dla każdego rodzaju skóry – od trądzikowej przez suchą i poszarzałą do dojrzałej. Wzmacnia ono naturalne procesy ochronne skóry oraz wykazuje działanie przeciwstarzeniowe – dzięki zmiataniu z powierzchni skóry wolnych rodników, które znacznie przyspieszają procesy starzenia się skóry.

Nie wiesz czy ten zabieg jest dla Ciebie? Zapisz się na konsultację kosmetologiczną i odbierz indywidualny plan terapii zabiegowej, skrojony pod potrzeby Twojej skóry!