fbpx

Onkobijo zabieg dla pacjetów onkologicznych

Cena zabiegu: 190zł
  Czas zabiegu: 60min

Terapeutyczny zabieg kojący przeznaczony dla osób po leczeniu onkologicznym zmagającym się z problemem nadwrażliwości i suchości skóry oraz nawracającymi alergiami na kosmetyki.

Zabieg wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry która w wyniku choroby i leczenia zostaje uszkodzona powodując dyskomfort, utratę nawilżenia oraz alergie.

Polecany także w przypadku trądziku różowatego, zaczerwienień, atopii.
Wzmacnia skórę, przyspiesza gojenie, regeneruje oraz wycisza nadwrażliwą skórę.

Drogi Kliencie, zapraszamy Cię na przyjemny zabieg który wzmocni Twoją skórę oraz poprawi nastrój, chcemy abyś wiedział/a że nad Twoim relaksem czuwa wyszkolona kadra, a kosmetyki których używamy są naturalne, przebadane, bez zapachów, konserwantów i bezpieczne.

Zabieg OnkoBijo wykonujemy na naturalnej polskiej marce kosmetyków – BIJO, receptura opiera się na regenerującym działaniu filtratu ze śluzu ślimaka nad którym marka czuwa od hodowli, przez laboratorium aż po kosmetyk w słoiczku.

Zachęcamy do lektury strony https://www.bijo.pl/

Bardzo ważne : prosimy o przybycie na zabieg z dokumentem potwierdzającym pozwolenie lekarza prowadzącego terapię – potrzebujemy jego zgody na wykonanie zabiegu. To warunek konieczny.