Program modelująco – ujędrniający (BioTone)

Cena zabiegu: 400zł
  Czas zabiegu: 60min
Ilość powtórzeń: 5-10

Zabieg ujędrniająco modelujący sylwetkę skór zwiotczałych.

Bardzo często ze względu na istotne efekty wykorzystywana jest również w zabiegach:
uda zwłaszcza jej wewnętrzne części,
biodra,
pośladki,
boki (tzw: oponki),
brzuch,
wewnętrzne strony ramion,

Najnowocześniejszy innowacyjny zabieg profesjonalny w walce z nadmiarem zwiotczałej skóry, modelowaniem sylwetki, wyszczupla i ujędrnia.

Jest to skuteczna niechirurgiczna i bezpieczna metoda walki z miejscową otyłością i nagromadzoną tkanka tłuszczową. Pomaga stracić zbędne centymetry poprzez wprowadzanie substancji leczniczych w głębsze warstwy skóry. Zabieg poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej i skóry, drenaż płynów, a także poprawia unaczynienie i prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego, powoduje rozbicie skupisk komórek tłuszczowych i przywraca właściwe napięcie skóry. Zwiększa napięcie mięśniowe, poprawia jakość skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywia skórę. Zastosowanie wysokich parametrów pozwala dostosować każdy zabieg do indywidualnych wymagań i osiągnąć kompleksowy, skuteczny efekt. Mezoporacja bezigłowa ujędrnia skórę i nadaje tkankom elastyczność.

Dodatkowymi efektami będzie można się cieszyć wspomagając zabieg odpowiednią dietą i ćwiczeniami.

Rezultaty:

Sylwetka wyraźnie wyszczuplona, skóra napięta i chroniona przed rozluźnieniem naskórka, które może być wywołane utratą centymetrów.

Zalecana ilość zabiegów powinna obejmować: 5-10 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu