fbpx

Zabieg oczyszczająco-detoksykujący PCA Skin + oczyszczanie wodorowe

Cena zabiegu: 440-510zł
  Czas zabiegu: 75min

Wymagana konsultacja kosmetologiczna przed zabiegiem :)

Skuteczny zabieg dedykowany skórom zanieczyszczonym, łojotok, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych. Efektywnie detoksykuje komórki skóry oraz reguluje proces keratynizacji naskórka. Stanowi idealny wstęp do dogłębniejszego oczyszczania twarzy.

  • rozszerzone pory
  • nadmierny łojotok
  • detoksykacja
  • skóra zanieczyszczona
  • nierówna struktura skóry

Oczyszczanie wodorowe to zabieg wykorzystujący całkowicie bezpieczny strumień wody przesyconej wodorem, podawany pod wysokim ciśnieniem. Pod wpływem uwodorowanej wody dochodzi do oczyszczenia skóry z martwych komórek naskórka, innych powierzchownych zanieczyszczeń oraz wydzieliny łojowej, która nie może uwolnić się z ujść gruczołów łojowych i utlenia się tam – tworząc potocznie zwane „wągry” czyli zaskórniki otwarte. Ponadto w wyniku działania wodoru następuje złagodzenie procesów i stanów zapalnych.

Dodatkowym atutem zabiegu jest działanie antyoksydacyjne – które przynosi korzyści dla każdego rodzaju skóry – od trądzikowej przez suchą i poszarzałą do dojrzałej. Wzmacnia ono naturalne procesy ochronne skóry oraz wykazuje działanie przeciwstarzeniowe – dzięki zmiataniu z powierzchni skóry wolnych rodników, które znacznie przyspieszają procesy starzenia się skóry.

Jest to więc idealny zabiegu, kiedy zależy nam na oczyszczeniu, rozjaśnieniu i zrewitalizowaniu skóry! Możemy go łączyć też w jeszcze bardziej zaawansowane procedury – dopasowując do indywidualnych potrzeb skóry (specjalista na miejscu, po diagnozie skóry, wybiera odpowiednie dopełnienie zabiegu).